Dear Sir or Madam,

Mamy wielką przyjemność poinformować, o rozpoczynajacej się 15 mają 2018 roku XXVI edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk-Karkonosze Tour.

BKT Race starts with a Prologue on 15th May 2018 in Kołobrzeg and finish is on 20th May 2018 in SzklarskaPoręba.

W chwili obecnej przyjmowanie zgłoszeń drużyn ubiegających się o uczestnictwo w wyścigu zostało zamkniete. Liczba zgłoszonych uczestników osiągnęła maksymalną ustaloną przez UCI wartość równą 176 zawodników.

Na trasie wyścigu, poza czołowymi drużynami z naszego kraju zobaczymy ekipy i reprezentacje z Niemiec, Danii, Norwegii, Szwecji, Litwy, Rosji, Słowacji, Austrii, Białorusi, Czech i Węgier.

Serdecznie zapraszamy.

*Click to zoom

ZWYCIĘZCY IV ETAPU – jazda indywidualna na czas …

ZWYCIĘZCY IV ETAPU – jazda indywidualna na czas / WINNERS OF IV STAGE – individual time trial:

🥇 TACIAK Mateusz CCC Team
🥈 CIEŚLIK Paweł CCC Team
🥉WALSLEBEN Philipp P&S Team Thüringen

🔶Liderzy klasyfikacji po IV etapie / Leaders of classification after IV stage:
🔹Generalna / General: WALSLEBEN Philipp P&S Team Thüringen
🔹Górska / Climber: LUCHSHENKO Sergey ASTANA City
🔹Aktywnego / The most active rider: HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand Ryska Posten Racingteam
🔹Młodzieżowa U-23 / Riders U-23: KUZMIN Anton ASTANA City

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/4-etap-1.pdf ⬅️⬅️⬅️

Comment on Facebook

Zdjęcia autorstwa / Photos taken by

Zdjęcia autorstwa / Photos taken by: DkpCycling Dariusz Krzywański Zobacz wszystkie / See all: http://balkartour.pl/galeria-2018/

Comment on Facebook

ZWYCIĘZCY III ETAPU / WINNERS OF III STAGE

ZWYCIĘZCY III ETAPU / WINNERS OF III STAGE:

🥇 WALSLEBEN Philipp (P&S Team Thüringen)
🥈 LUCHSHENKO Sergey (ASTANA City)
🥉LARSÉN Richard (Ryska Posten Racingteam)

🔶Liderzy klasyfikacji po III etapie / Leaders of classification after III stage:
🔹Generalna / General: LARSÉN Richard (Ryska Posten Racingteam)
🔹Górska / Climber: LUCHSHENKO Sergey (ASTANA City)
🔹Aktywnego / The most active rider: HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand (Ryska Posten Racingteam)
🔹Młodzieżowa U-23 / Riders U-23: KUZMIN Anton (ASTANA City)

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/3-etap-1.pdf ⬅️⬅️⬅️

Comment on Facebook

en_US
pl_PL en_US