Dziękujemy Miasto i Gmina Trzcianka

Dziękujemy Miasto i Gmina Trzcianka 😀 💥💓

Etap V / Stage V

Etap V / Stage V: Piechowice-Piechowice

Zdjęcia autorstwa / Photos taken by: DkpCycling Dariusz Krzywański

Zobacz wszystkie / See all: http://balkartour.pl/galeria-2018/

#baltykkarkonoszetour2018 #bkt2018 #baltykkarkonoszetour

ZWYCIĘZCY V ETAPU / WINNERS OF V STAGE

ZWYCIĘZCY V ETAPU / WINNERS OF V STAGE:

🥇TACIAK Mateusz CCC Team
🥈STACHOWIAK Adam Voster Uniwheels Team
🥉MANAKOV Viktor Marathon-Tula Cycling Team

🔶🔶🔶KLASYFIKACJE KOŃCOWE WYŚCIGU / FINAL GENERAL CLASSIFICATIONS:🔶🔶🔶

🔹Generalna / General: WALSLEBEN Philipp P&S Team Thüringen
🔹Górska / Climber: CIEŚLIK Paweł CCC Team
🔹Aktywnego / The most active rider: HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand Ryska Posten Racingteam
🔹Młodzieżowa U-23 / Riders U-23: KUZMIN Anton ASTANA City

🏆ZWYCIĘZCĄ 26. EDYCJI WYŚCIGU BAŁTYK-KARKONOSZE TOUR ZOSTAŁ / THE WINNER OF 26TH EDITION OF BAŁTYK-KARKONOSZE TOUR IS:
🍾🏆🎉WALSLEBEN Philipp P&S Team Thüringen🍾🏆🎉

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/5-etap-end.pdf ⬅️⬅️⬅️

👉Ostatni etap był bardzo ciekawy. Na pierwszym podjeździe peleton podzielił się, odjechało około 20 zawodników. Bardzo mocno pracowała ekipa CCC. Od grupy odskoczyła piątka zawodników, m.in. Taciak (CCC Team), Cieślik (CCC Team) i Stachowiak (Voster Uniwheels Team). W ucieczce był również lider Philipp Walsleben (P&S Team Thüringen). Niestety Taciakowi nie udało się odrobić straty do lidera. Pocieszeniem dla drużyny CCC było wygranie etapu oraz drużynówki.

Etap IV / Stage IV

Etap IV / Stage IV: Kowary-Przełęcz Okraj

Zdjęcia autorstwa / Photos taken by: DkpCycling Dariusz Krzywański Zobacz wszystkie / See all: http://balkartour.pl/galeria-2018/

#baltykkarkonoszetour2018 #bkt2018 #baltykkarkonoszetour

ZWYCIĘZCY IV ETAPU – jazda indywidualna na czas …

ZWYCIĘZCY IV ETAPU – jazda indywidualna na czas / WINNERS OF IV STAGE – individual time trial:

🥇 TACIAK Mateusz CCC Team
🥈 CIEŚLIK Paweł CCC Team
🥉WALSLEBEN Philipp P&S Team Thüringen

🔶Liderzy klasyfikacji po IV etapie / Leaders of classification after IV stage:
🔹Generalna / General: WALSLEBEN Philipp P&S Team Thüringen
🔹Górska / Climber: LUCHSHENKO Sergey ASTANA City
🔹Aktywnego / The most active rider: HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand Ryska Posten Racingteam
🔹Młodzieżowa U-23 / Riders U-23: KUZMIN Anton ASTANA City

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/4-etap-1.pdf ⬅️⬅️⬅️

ZWYCIĘZCY III ETAPU / WINNERS OF III STAGE

ZWYCIĘZCY III ETAPU / WINNERS OF III STAGE:

🥇 WALSLEBEN Philipp (P&S Team Thüringen)
🥈 LUCHSHENKO Sergey (ASTANA City)
🥉LARSÉN Richard (Ryska Posten Racingteam)

🔶Liderzy klasyfikacji po III etapie / Leaders of classification after III stage:
🔹Generalna / General: LARSÉN Richard (Ryska Posten Racingteam)
🔹Górska / Climber: LUCHSHENKO Sergey (ASTANA City)
🔹Aktywnego / The most active rider: HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand (Ryska Posten Racingteam)
🔹Młodzieżowa U-23 / Riders U-23: KUZMIN Anton (ASTANA City)

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/3-etap-1.pdf ⬅️⬅️⬅️

Etap II / Stage II

Etap II / Stage II: Zbąszynek-Zbąszynek 2018
Zdjęcia autorstwa / Photos taken by DkpCycling

Zobacz wszystkie / See all: http://balkartour.pl/galeria-2018/