Entries by admin

ZWYCIĘZCY II ETAPU / WINNERS OF II STAGE

ZWYCIĘZCY II ETAPU / WINNERS OF II STAGE:

🥇FLENDOWSKI Jeremy (Triebwerk – Energy Cycling Team)

🥈RUTSCH Jonas (Team Lotto Kern-Haus)

🥉HAVIK Yoeri (Vlasman CT)

▫️Zwycięzcy lotnych premii / Intermediate sprints winners:

Na etapie było 7 lotnych premii, z czego 5 wygrał / There were 7 intermediate sprints, 5 won by HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand Ryska Posten Racingteam

🔶Liderzy klasyfikacji po II etapie / Leaders of classification after II stage:
🔹Generalna / General: SCHORMAIR Fabian (Team Lotto Kern-Haus)
🔹Aktywnego / The most active rider: HAUGSVÆR Sindre Bjerkestrand Ryska Posten Racingteam
🔹Młodzieżowa U-23 / Riders U-23: KUZMIN Anton (Astana City)

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/2-etap-1.pdf ⬅️⬅️⬅️

ZWYCIĘZCY I ETAPU / WINNERS OF I STAGE

ZWYCIĘZCY I ETAPU / WINNERS OF I STAGE:

🥇Fabian Schormair (Team LOTTO – Kern Haus)

🥈Anton Kuzmin (ASTANA City)

🥉Richard Larsen (Ryska Posten Racing Team)

Zwycięzcy lotnych premii / Sprint winners:

▫️1 lotna premia / 1st sprint Czaplinek 95,8km:

Fabian Schormair (Team LOTTO – Kern Haus)

Richard Larsen (Ryska Posten Racing Team)

Anton Kuzmin (ASTANA City)

▫️2 lotna premia / 2nd sprint Trzcianka 166,8km:

Richard Larsen (Ryska Posten Racing Team)

Fabian Schormair (Team LOTTO – Kern Haus)

Anton Kuzmin (ASTANA City)

👏 Gratulacje / Congratulations! 👏

➡️➡️➡️Wyniki / Results: https://flextour.pl/wp-content/uploads/2018/05/1-etap-1.pdf ⬅️⬅️⬅️

Team Lotto Kern-Haus Ryska Posten Racingteam

I Etap Kołobrzeg-Trzcianka:
od samego początku etapu kolarze narzucili bardzo duże tempo. Cały czas były próby rozerwania peletonu, aż wreszcie na 49-tym kilometrze oderwała się piątka zawodników: Anton Kuzmin (ASTANA City), Fabian Schormair (Team LOTTO – Kern Haus), Richard Larsen (Ryska Posten Racing Team), Franz Schiewer (TRIEBWERK-ENERGY CT) oraz Julius Gartner (Team Veloclub Ratisbona). Po kilkunastu minutach z grupy odpadł Julius Gartner.
Czwórka zawodników cały czas jechała przed peletonem. Największa przewaga między uciekającą czwórką a peletonem wyniosła 4 minuty 10 sekund. Na wjeździe na rundy w Trzciance Anton Kuzmin (ASTANA City), Fabian Schormair (Team LOTTO – Kern Haus), Richard Larsen (Ryska Posten Racing Team), Franz Schiewer (TRIEBWERK-ENERGY CT) mieli 47 sekund przewagi nad peletonem.

🔶Kryterium na ulicach Kołobrzegu już za nami

🔶Kryterium na ulicach Kołobrzegu już za nami!🔶

Po 4 eliminacjach w finale kryterium wzięło udział 24 zawodników z największą liczbą punktów.

Żółtą koszulkę zdobył, jednocześnie wygrywając prolog, Mateusz Komar Voster Uniwheels Team.
Zieloną koszulkę zdobył Philipp Walsleben P&S Team Thüringen.
Niebieską koszulkę dla najaktywniejszego zawodnika zdobył Adam Stachowiak Voster Uniwheels Team
Białą koszulkę dla najlepszego zawodnika U-23 zdobył Szymon Krawczyk Voster Uniwheels Team.

👏👏👏

Wyniki rundy finałowej na zdjęciu⬇️⬇️⬇️

15.05.2018 PROLOG w Kołobrzegu, Aleja Św. Jana …

15.05.2018 PROLOG w Kołobrzegu, Aleja Św. Jana Pawła II
– prezentacja ekip o godzinie 17:30
– start prologu o godzinie 18:10

***

15.05.2018 PROLOGUE in Kołobrzeg, Aleja Św. Jana Pawła II
– presentation of teams at 17:30
– start of the prologue at 18:10